| Wordofthanks a întrebat:

Am o problema adică mai mult o dilemă eu anu viitoare dau bacu si as prefera sa dau la psihologie deoarece la geografie mi se pare mai greu nu pot reține atata asa ca dau la materia respectivă adica psihologie si stiu de pe ce manual sa învăț adică editura aramis si mai si pregătire tot anu si voi invata serios pana rețin totul si vreau sa iau notă mare de la 7 si problema este ca îmi este cam teama sa nu fie greu oare daca o sa fac pregătire tot anu si o sa învăț după editura aramis am sansa sa iau peste 7?, si cei care au dat bacul la psihologie anul acesta sau luat note mari? Ofer funda si vot!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca nu vrei sa dai la psihologie mai departe, iti recomand mai degraba sa dai bacul la logica. M-am uitat pe subiecte si mi se par mult mai simple decat cele de la psihologie si ai si mai putin de invatat.

| Sfetnicul a răspuns:

Dacă dai la Geografie, o să te ajute articolele de aici: http://goo.gl/th9EVq