| DrAgOsH18 a întrebat:

eu am terminat 3 ani de profesionala acum sunt la un liceu tehnic in clasa a 12-a vreau sa ma transfer la un liceu pe profil uman in aceeasi localitate pot sa ma trasfer dup ce am cate o nota la fiecare materie? si la ce se dau diferentele pentru profil? multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Da poti sa te transferi, dar mai bine informeaza-te la liceul la care doresti sa te transferi. dai diferente la obiectele pe care nu le-ai facut la celalalt liceu.