| Tecad a întrebat:

Salut am si eu o problema.Sunt clasa a 10 a...La fiecare test la mate ma iau emotiile si nu mai sunt in stare sa scriu nimic,ma inpacientez,nu mai sunt in stare sa fac nimic nu vad ce trebuie sa fac la exercitiu ala sad.Dupa ce ies din sala de examen ma uit pe foaie si imi vine sa imi bag unghia in gat cand vad k nu am fost in stare sa il rezolv.Culmea fac si meditatii si lucrez acasa si cu 3 de 5 nu ma multumesc sad Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

De ce te emotionezi? Gandes-te ca e doar o nota, ca nu poate intampla nimic grav daca gresesti, nu e un capat de lume.

| Doηηa a răspuns:

Pe mine mă iau emoțiile când mă gândesc că nu știu nimic.rolling on the floor