| zodiacul96 a întrebat:

Anul acesta dau BAC-ul si nu ma pot decide in alegerea unei facultati. Nu prea ma descurc cu matematica, dar la romana si biologie ma descurc. As opta spre Universitatea de Drept pe profilul "Administrarea Afacerilor", dar nu stiu ce as putea sa ies dupa bancile facultatii. Ce parere aveti? Spre ce ma indreptati?

1 răspuns:
| daniel1325 a răspuns:

Eu zic ca in administratie e nevoie de multa matematica si ca ar trebui sa optezi pentru un profil de filologie adica studiul limbilor sau facultate militara unde e nevoie de conditie fizica psihica si de limba romana