| Youngster a întrebat:

Salut, anul asta am terminat cei 3 ani de scoala profesionala si m-am inscris la alt liceu, la zi, dar acum as vrea sa ma mut in aceelasi liceu unde am facut cei 3 ani de profesionala, actele le-am depus acum o saptamana la scoala cea noua, am vreo sansa sa ma pot muta inapoi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, asa ca intreaba la liceul unde vrei sa te transferi, doar de acolo poti afla daca ti-au aprobat transferul sau nu.