| anonim_4396 a întrebat:

Salut, anul viitor voi intra in clasa a11a la profesionala si vreau dupa sa fac seralul. Poate cineva sa imi spuna daca e mai usor la seral decât la zi si din ce o sa dau bacul? Eu la fizica si chimie nu prea ma descurc.
Va rog spuneti-mi mai multe amănunte. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Logic că la seral e mai ușor deoarece majoritatea persoanelor care merg acolo muncesc în timpul zilei iar seara se duc la școală, profesorii fiind automat mai indulgenți și te trec fără probleme. Bacul o să-l dai din materiile pe care le dau și cei care merg la cursurile de zi, adică Română, Matematica + la alegere: Chimie, Fizică sau Biologie.

| Iulian890 a răspuns (pentru ElSueno):

Multumesc mult

1 răspuns: