| agirll a întrebat:

Saluthappy
Ar putea sa-mi dea cineva niste detalii despre facultatea de management? mai exact pe ce materii se bazeaza cel mai mult, iar daca ii grea matematica care se face.
Multumescwinking

1 răspuns:
| Rizer a răspuns:

Faci management la greu, matematica doar in primul an atat! Managementul e cam greoi am facutn si eu in primul an, eu is la marketing! Are o gramada de metode intortocheate, desi am luat 10 la examen, este si frumos, trebuie sa-i prinzi acea scantee!