| ciprianftw a întrebat:

Salut'are vreau sa stiu si eu cand începe vacanţă de paşti si de cate zile/săptămâni este funda

Răspuns Câştigător
| kyte a răspuns:

Vacanta de primavara - sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013

Cursuri - luni, 22 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

dai funda ca ti-am zis-o si pe cea de vara?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Vacanta de primavara va incepe pe 6 aprilie si se va termina pe 21 aprilie.

| Weider a răspuns:

Vacanta de primavara - sâmbătă, 6 aprilie 2013 pana duminică, 21 aprilie 2013

| mariumarius a răspuns:

Incepe 1 si se termina pe 6

| gocops a răspuns (pentru mariumarius):

Atunci e prostia aia de scoala altfel sptamana de vacanta e fix urmatoarea

| Kissmeagain a răspuns:

Nu avem vacanta de Paste. Doar Luni este liber pentru ca e a2a zi de Paste

| minodorika a răspuns:

Nu avem vacantalaughing...he he