| Beat4Beat a întrebat:

SALUT,
As vrea sa ma transfer la anul intr-un liceu din judetul ilfov.Eu invat in Bucuresti la un liceu cu profil mecanic iar liceul la care vreau sa ma mut este liceu teoretic dar cu o medie mai mica decat a liceului meu.As vrea sa va intreb daca pot sa fac acest transfer tinand cont ca sunt din filiere diferite si daca trebuie sa dau si altceva in afara de acele diferente.

Răspuns Câştigător
| Numby a răspuns:

Nu trebuia sa mai dai nimic poate nici diferenta daca pleci de la un liceu mai bun...