| andreeaandra989 a întrebat:

Salut, ce faceti? Am si eu o intrebare, cum este viata de liceu? Funda

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Faina!

| KamaSutra a răspuns:

Pai inca n-am ajuns acolo(sunt a 8-abig grin)
Dar viata este asa cum ti-o faci, depinde cu cine te imprietenesti, ce reputatie iti faci, cum te comporti cu ceilalti, prima impresia pe care o faci etc.
Trebuie sa fii cat mai prietenos si sa socializezi cu toata lumeahappy

| andreeaandra989 explică (pentru KamaSutra):

Ma bucur ca esti si tu la inceput de drum adica o sa impartasim aceeasi experienta. app din ce localitate esti?

| KamaSutra a răspuns (pentru andreeaandra989):

Craiova,tu?big grin

| Ineys a răspuns:

Depinde cum ti-o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost cei mai frumosi 4 ani din viata mea.

| andreeaandra989 explică (pentru anonim_4396):

De ce au fost cei mai usori? de ce nu gandesti si din alta perspectiva... cum ca vei termina liceul si iti vei face viata ta. si de ce anii de liceu nu ti se par frumosi? nu te intelegi cu colegii tai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeaandra989):

Mai citeste o data.

| andreeaandra989 explică (pentru anonim_4396):

Aaa scuze. sad

| andreeaandra989 explică:

Pai asta cam asa e

| Jolenne a răspuns:

Este frumoasă! Dar începe să fie foarte aiurea prin clasa a 11-a, datorită bacului. Dar per total este super, deşi are şi părţi ciudate. Viaţa pare mult mai uşoară la liceu pentru că eşti mult mai liber şi începi să ai realizări, dorinţe, scopuri mult mai complexe. happy