| Lifestealer1 a întrebat:

Ce sa aleg dintre management, marketing sau comert? Toate 3 sunt in cadrul ASE-ului.Care e mai de viitor?

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

Management-ul ar fi bun, dar, tu trebuie sa hotarasti cum iti vrei viitorul. Probabil ca te-ai descurca mai bine la Marketing decat la Comert de exemplu. Gandeste-te bine si alege ceea ce vrei in viitor. Toate ti-ar putea aduce un trai bun, dar, tu trebuie sa alegi ceea ce simti ca este necesar!

3 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Management

| temugin a răspuns:

De viitor e sa pleci din Romania!

| Mihaii24 a răspuns:

Management