| alexionut98 a întrebat:

Salut ce se studiaza la biologie in clasa a VIII-a dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Klv_Stefan_1998 a răspuns:

Ecologia. Sunt niste lectii absolut plictisitoare. O sa ai mult de scris daca ai un profesor serios. Sfatul meu este sa iti iei o perna de acasa pentru ora de biologielaughing

| alexionut98 explică (pentru Klv_Stefan_1998):

Am dat de naiba am la ora o profa numai daca zambesti te ridica in picioare te intreaba cv din fiecare lectie predata si daca nu sti iti da 3

| BubblesOfColor a răspuns (pentru alexionut98):

Si profa mea face la fel. De unde esti?

| alexionut98 explică (pentru BubblesOfColor):

Arges u?

| alexionut98 explică (pentru BubblesOfColor):

Arges-corbeni u?

| Roses a răspuns (pentru Klv_Stefan_1998):

laughing

| BubblesOfColor a răspuns (pentru alexionut98):

Baia Mare. big grin

17 răspunsuri:
| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

Ecologia

| papys44 a răspuns:

Ecologie!

| HighParadox a răspuns:

Stai linistit ca e super simplu, n-ai de invatat nu stiu ce. happy

| sweetmih a răspuns:

Ecologia
Funda?laughing

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Se studiaza ceva gen ecologie.

| andreea964 a răspuns:

Ecologia...e foarte plictisitoare

| perhan a răspuns:

Ecosistemu
funda?

| SexxyAngel a răspuns:

Acum am terminat clasa a 8a deci stiu se studiaza ecologia ecosisteme tereste, acvatice e mult mai usor decat intr-a 7a doar la sfarsitul anului o sa ai un capitol mai greu eu nu l-am inteles de loc...Succes!happyhappy

| alexionut98 explică (pentru SexxyAngel):

Mersi mult de raspuns :*