| Liviu4you a întrebat:

Cine imi poate explica cum se formeaza denumirea izoalcanilor? (am cautat pe net si in carti dar nu inteleg) Dau funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai gasit si nu intelegi este doar problema ta.http://portal.edu.ro/bac2012/materiale/CHI_100/M2/index.html

| darrio2007 a răspuns:

Auzi,baietas chitarist, nu trebuia sa caut pentru un nerecunoscator. Puteam sa iti raportez intrebarea ca tema si era stearsa.Si iti mai raspundea doar Papa Francisc.Dar se poate sterge si pentru aceasta jignire.Mersi.

| Liviu4you explică (pentru Adryano_Don_1986):

Raspunsul tau e foarte nefolositor si nici nu mi-ai raspuns la intrebare.