| ccrank a întrebat:

cine ma poate ajuta pe mine cu un joc? deci in medal honor 2010 am ajuns la misiunea 6 unde sunt in elicopter si trebuie sa distrug agheul acela cred, si nu stiu cu sa fac! cine ma ajuta, funda!

2 răspunsuri:
| Hayat a răspuns:

Uite aici raspunsul tau, vizionare placuta http://www.youtube.com/watch?v=7QqKbcQiZdo

| CrYstyY2012 a răspuns:

Deci cand zice Fire Fire Fire apesi 4 pana se incarcva linia alba si ii dai drumul si astepti sa se duca torpila si asa faci al toate bazele funda pls tongue