| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a inscris/ se inscrie la Facultatea de Psihologie din cadrul Universitatii Bucuresti? happy
Mi-ar placea sa schimb cateva idei, impresii si de ce nu, sa-mi cunosc posibilii viitori colegi. happy

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Trec printr-o deceptie acum.desi urmeaza sa optez pentru drept si ASE, intotdeauna mi-am dorit sa intru la psihologie.m-ai bagat intr-o dilema din care nu pot iesi acum.Este foarte posibil sa fim colegi deoarece voi face ce imi spune inima, ca de obicei.
Ador filosofia, dar cu toate astea inca sunt nedumerit.Caut mai mult sa ma dezvolt pe plan intelectual, spiritual, dar cu toate astea urmaresc doar ascensiunea mea.As pata aceasta stiinta nobila cu egoismul si orgoliul meu.Maine merg sa ma inscriu, totusi, la unibuclaughing

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Ce sa-ti spun, multa bafta!
Pana la urma, la ce facultate te-ai inscris?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am inscris.mi-a fost lene.maine bifez la ase management si finante banci, apoi merg la drept, iar mai apoi la psihologie.