| Nume6 a întrebat:

Conducerea școlii, profesori, director... știu numele și nota elevilor la bac? Sau e confidenţial și pentru aceștia?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca au codurile elevilor probabil au si notele... zic eu

| Wr3nch a răspuns:

Normal ca le stiu lollaughing Ideea e sa nu mearga orice neica nimeni la scoala sau sa se uite pe net si sa le vada, nu sa les stie doar elevul si ministerul kappa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pana si secretarele stiu, pentru ca ele va vor da diplomele de bac, deci cam toti angajatii scolii stiu daca ati luat sau nu bac-ul.