| Anonimramantoataviata a întrebat:

Salut,dacă am 10 clase terminate ma pot înscrie la seral? Precizez ca eu în noiembrie anul viitor voi face 18 ani.

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Buna

Da se poate. Fie la seral, fie la frecventa redusa.
Ia legatura cu scoala la care vrei sa te inscrii sau trimite-le un email cu intrebarile pe care le ai.

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Ai ramas insarcinată?

| zilog a răspuns:

Da poti
Si eu eram gata sa fiu trimis la seral cu 3 saptamani inainte sa termin clasa a 12 a

| zilog a răspuns:

Exact asta era si problema mea cand am terminat eu liceul cred ca aveam 21 ani
Pt ca m-au dat de 7 ani la scoala

Apoi am dat la scoala profesionala

Apoi am facut si liceu

| Sophieka a răspuns:

Buna

Unde te-ai inscris? Eu am mers la frecventa redusa.

La seral e necesar sa te prezinti des la scoala, la frecventa redusa, nu.