| Vasilicamarian a întrebat:

Salut, daca am absente motivate la o materie din cauza internetului si am si anunțat pot rămâne amânat? Si ma pot transfera la alt liceu daca am situația neincheiata si sa mi-o incheie acolo în primele 4 sapt?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ministerul invatatmantului INTERZICE transferurile cand situatia scolara este neincheiata, sau cand sunt corijente.

| sierra1 a răspuns:

Fă un efort și incheie-ți situația, cine te primește NU vrea probleme de import. Nu există o interdicție așa cum te-a aburit cel de mai sus!

| Vasilicamarian explică (pentru sierra1):

Daca nu vrea sa mi o incheie se poate totuși sa ma transfer daca liceu vrea?

| sierra1 a răspuns (pentru Vasilicamarian):

Cum spuneam: cine te primește NU vrea probleme de import așa că rezolvă-le