| zzzzz111555 a întrebat:

Salut, daca am facultatea de drept si termin si Academia de Politie din Bucuresti, ma ajuta cu ceva la functie facultatea de drept?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur ca da, o sa stii EXACT ce lege incalci cand bati un amarat care nu se poate apara, sau protestatari "periculosi" in genunchi cu mainile in sus, sau cand inchizi telefonul unei fete rapite, sechestrata si violata, pentru ca ai "alte apeluri" si apoi fata sa fie si omorata
SIIIGUR CA DAAAAA!

| S417 a răspuns:

Legenda spune asa: cine n-are nu stiu ce, se va face politist. Ca in versurile alea.