| CristiRapsu a întrebat:

Salut.Daca raman corigent la sport si la alta materie nu raman se va intampla ceva? Ofer funda!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mergi in toamna si dai corigenta la sport, nimic mai mult nu se poate intampla.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Nu se intampla nimic decat va trebui sa dai corigenta in toamna..Nu am mai auzit ca cineva sa ramana la sport. La mate, istorie am mai auzit dar la sport nu laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru LifeIsBeautiful12):

Nu știi tu! )) O întreagă clasă, am văzut cu corigentă la sport. Fie au absentat mult, fie au obținut note sub cinci, fie au refuzat să susțină probele sportive.
Privind din afară, pare o situație amuzantă...

| Username55 a răspuns:

Dai in toamna corigenta si daca promovezi atunci, promovezi si clasa!

Răspuns utilizator avertizat