| Andreas757 a întrebat:

Salut dati-mi filme cu vampiri nu sa ucida vampiri sa fie actori vampir/i filme cu vampiri ok

Răspuns Câştigător
| RebekahMikaelson a răspuns:

Seriale:The Vampire Diaries, True Blood
Filme:Twilight, Underworld

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Interviu cu un vampir cu Brad Pitt love struck

| Andreas757 explică (pentru pwp):

Lam vazut ieri ie fain

| oOSaritaOo a răspuns:

Daca vrei un serial, uita-te la Vampire Diares. big grin

| CandyღDulceata a răspuns:

Johnny Depp, Robert Pattison, Taylor Lautner, Kate Beckinsale, Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, James DeBello, Patrick Cavanaugh, Jennifer Lyons, Oren Skoog ......etc dar iti dau un link sa vezi si iti alegi tu! :) vizionare placuta http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/

| Pittikk a răspuns:

Vampire Diares, Twilight.Astea sunt toate filmele care le stiu cu vampiri.
P.S.>Twilight sunt 5 filme.Cel mai tare este 5. happy Sper ca te-am ajutat!happy