| Alex2021 a întrebat:

Salut! Doresc sa studiez la Facultatea de Ingineria si Gestiunea Productiilor Animaliere din cadrul Universitatii USAMV-Bucuresti, specializare TPPA. Voiam sa stiu cat de bună si utilă este aceasta facultate si cam cum stau treburile aici. Si daca avetii idee pe unde se poate lucra dupa absolvirea acestei facultati! Doresc o părere!

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pai cum ai ajuns la concluzia ca vrei sa studiezi acolo din moment ce nu stii absolut nimic despre aceasta facultate?

Este un pic ciudat ca ai ales o facultate si un profil atat de specifice, dar nu stii nimic despre ele.

| Alex2021 explică (pentru johnnny123):

Stiu foarte bine ce am ales decat ca vreau o opinie publică, cineva care a studiat sau are informatii si cunostinte legat de asta.