| jokerul1209 a întrebat:

Eu inainte de incheierea scolii, am dat un test la Matematica si vreau sa stiu daca se va trece nota in catalog.

Vreau sa stiu urgent pentru ca sunt in stare de corigenta si vreau sa trec clasa, afland ca scolile vor fi inchise pana in SEPTEMBRIE din cauza Coronavirus-ului.

2 răspunsuri:
| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Sunt de parere ca, din ce moment ce testul a fost dat inainte, nota se va trece in catalog. Chiar daca e o nota scazuta, copiii au nevoie de note pentru incheierea situatiei. Vorbeste cu profesorul si spune-i ca vrei sa treci clasa si va gasi o solutie sa te evalueze in acest sens. Mult succes! happy

| SimonaPSI a răspuns:

Hey Joker, iti sugerez sa-ti faci curaj si sa intrebi direct profesorul de mate pe care il ai la clasa. De acolo vei avea cea mai precisa informatie. Daca arati ca esti interesat te va sustine si te va sfatui ce trebuie sa faci. Fii increzator ca lucrurile se rezolva si asa va fi. Succes!