| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, fisa medicala pentru permis auto trebuie luata neapărat de la medicul de familie sau are vreo legătură el cu fisa medicala?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fisa medicala se face la clinicile medicale autorizate pentru asa ceva. nu are legatura cu medicul de familie

| AnonimAnonim4321 explică (pentru suntserios):

Deci nu are legătură cu medicul de familie doar cu spitalul în sine, nu?

| suntserios a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Singura chestie pe care trebuie sa ti-o dea medicul de familie e o adeverinta ca nu ai boli cronice care te impiedic sa conduci. Fisa medicala nu se face la medicul de familie.

| slayer09 a răspuns:

De la medicul de familie iti iei trimiterea catre spitalu de unde o sa iti scoata fisa medicala pentru permisul de conducere.