| AdrianXD05 a întrebat:

Salut, imi puteti spune un site pe care pot invata limba engleza?

3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Duolingo, depinde si de nivelul tau (asta e pentru incepatori-intermediari)

| AdrianXD05 explică (pentru AlexCristi97):

Duolingo are la baza limba engleza, adica daca cunosc engleza sa invat si alte limbi.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru AdrianXD05):

Poti invata foarte multe limbi, iti faci cont, ti-l setezi in romana si alegi ca vrei sa inveti engleza si iti da sa scrii propozitii dupa dictare, sa traduci din romana in engleza si invers, sa zici ce este in poza, chestii de genul.