| Motanu_Mtn_1994 a întrebat:

Salut,imi puteti spune va rog mai multe despre facultatea Dimitrie Cantemir in special pentru marketing..pentru ca abia am luat bacul si ma gandesc ca acolo ar trebui sa dau admiterea... vreau sa stiu cam ce materii se predau happy mersi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre Marketing nu stiu sa iti spun, dar iti pot spune cate deva despre Management Turistic si Comercial, daca te referi la Universitatea Dimitrie Cantemir din Bucuresti.