| CosminBone a întrebat:

In vara am evaluare nationala, cea de clasa a 8-a. Am nevoie de 2 culegeri foarte bune cu modele de teste pentru E.N dar sa fie pe 2015 ( culegerile sa fie de mate si romana ). Ofer funda!

2 răspunsuri:
| TheKataGirl a răspuns:

Stiu ca e foarte tarziu, dar la paralela 45 culegerile sunt foarte bune. Altele pe care eu le am sunt de la delfin, de la art si de la taida. Eu lucrez foarte bine de pe ele si la simulari o sa iau note de 10 si 9, 40 ceea ce mi se pare foarte bine. Eu zic sa le incerci, daca nu le ai deja. Chiar inveti bine cu ele.

| Homeopatie_Carti_1974 a răspuns:

La mate poate iti este de folos canalul https://www.youtube.com/user/RezolvariMatematica