| CreEppY a întrebat:

ce culegeri pentru vara de clasa a 5-a pe a 6-a, una de romana si una de mate imi recomandati? Multumesc!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Culegerea de Gheba --are si rezolvarile.Rasfoieste :http://topcosmetice.blogspot.ro/......gheba.html

| Nanami利 a răspuns:

Eu mereu pentru matematica folosesc paralela 45, cu tot cu rezolvari.Si acum pentru vacanta(tot matematica) am jurnal de vacanta(asa se numeste culegerea)si poti sa comletezi direct pe ea cerintele.

| Dєєa a răspuns:

Cauta pe google. Iti va da multe raspunsuri.