| Yocko a întrebat:

Intrebarea mea este una des intalnite printre elevii de liceu care se indreapta catre facultati de Comunicare si Relatii Publice si care sunt nedumeriti,asa ca mine.Asadar,care este diferenta intre Facultatea de Litere, Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii si SNSPA in ceea ce priveste aceasta specializare (comunicare si relatii publice),intrucat toate o au ? De ce as da la una si nu la cealalta ? Multumesc anticipat celor care au bunavointa de a raspunde. happy

3 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

Stai linistita, ca aceste facultati scot someri pe linie!

| Yocko explică (pentru Nostradamuss):

Oho.mersi de incurajarelaughing stiu ca ai dreptate, dar trebuie sa ma indrept spre ceva si terminand profil de filologie, nu am prea multe optiuni.

| Nostradamuss a răspuns:

Daca faci Limbi Straine la Litere ai putea castiga bani.