| Liviu4you a întrebat:

La profilul tehnologic din ce sa da BAC la mate?

7 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Matematica M2. Mai exact tot ce ai invatat. Nu iti vor cadea doar anumite capitole din ceea ce ai invatat intr-a 11-a spre exemplu.
Tu trebuie sa fii pregatit pentru orice!

| Liviu4you explică (pentru DdDiX):

Sunt a 10-a... daca intreb din ce se da BAC nu inseamna ca sunt pe a 12-a happy
Deci stii sa-mi raspunzi la intrebare? As vrea sa stiu lectiile, o structura, ceva.

| DdDiX a răspuns (pentru Liviu4you):

Domnisoara ti-a postat mai jos programa. Si nu am zis ca esti a 12a. Daca erai a 12-a trebuia sa stii! Oricum este posibil sa se schimbe bacul celor care sunt la tehnologic. Oricum; tu trebuie sa fii pregatit pentru orice subiect.
Si data viitoare, incearca sa vorbesti frumos.winking

| Liviu4you explică (pentru DdDiX):

"Mai exact tot ce ai invatat"..."Nu iti vor cadea doar anumite capitole din ceea ce ai invatat intr-a 11-a" si subliniez "ceea ce ai invatat intr-a 11-a" Nu ai spus direct ca sunt pe a 12-a ci ai lasat sa se inteleaga; nu te-am invinuit pentru asta, doar ti-am explicat. Daca ai luat-o ca pe o jignire sau ca pe o "vorba urata" imi cer scuze, dar nu asta a fost intentia mea.

| AndreeaAndry a răspuns:

Poftim uitete aici ca ai programa ce te interesa cauta tehnologic;) http://www.slideshare.net/Dyanna19/matematica-programa-de-bacalaureat-2013