| wanted1 a întrebat:

Salut
O intrebare: subiectele la Bacalaureat in sesiunea a 2 (toamna) sunt mai usoare decat cele din sesiunea 1?
Este mult mai usor in toamna?
Si ce recomandati sa invat pentru sub 3 :
Va rog un raspuns sincer ci nu la caterinca

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

N-ai de unde ști dacă-s mai ușoare sau nu. Dacă vrei să iei bac-ul învață tot ce trebuie să știi și nu mai fi o lepră. Nu o mai lua cu "oare ce-o să-mi pice, sper că asta" pentru că așa o să dai examenul până la adânci bătrâneți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Inveti tot. N-ai de unde sa stii ce-ti pica.

| Veritas a răspuns:

Sa stii ca nu este in fiecare an la fel, dar te-as sfatui sa nu te bazezi pe faptul ca vor fi mai usoare...pentru ca sigur nu vor fi.