| dehex a întrebat:

Poate ca ati auzit si voi despre scoala altfel.
Ma intreb ca o sa facem o activitate pentru fiecare ora?

2 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

Nu nu faci pentru fiecare ora. Profesorii propun activitati, dar intrebati-i si voi si voi sunteti obligati sa alegeti o activitate a unui profesor pentru fiecare zi. Un profesor/zi sau daca sunt excursii lungi merge si un profesor/ x zile. Noi asa am facut

| SmiiileXoXo a răspuns:

Profesorii hotarasc cea ce o sa facetsi, voi puteti da idei. Scoala mea deja a hotarat de 2 saptamani ce facem [excursi, jocuri sportive, citim referate, concursuri, ore de muzica ..etc ]