| supremxxxoxo a întrebat:

Sa trec licee si specializari si cod dupa Admitere Liceu 2013 sau doar dupa fisa de la scoala! Pe Admitere Liceu 2013 sunt mai multe specializari la un liceu, pe cand pe fisa de la scoala la un liceu sunt doar 3 -4 specializari pe cand pe Admitere Liceu sunt 8-9! Sa trec si dupa Admitere Liceu?

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Te ghidezi dupa brosura primita pe siteuri pot fi profile care nu mai exista sau care pot avea codurile gresite.

2 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Trece-le pe cele din broşura primită la şcoală, ce e pe site-uri poate fi eronat. De exemplu codul 168 (Iaşi) pe site e A.I.C. - Ştiinţe ale Naturii, iar pe broşură e Dimitre Leonida - Tehnic straight face! Nu te risca. happy

| kzd a răspuns:

Da, cu cat mai multe cu atat mai bine. pace!