| supremxxxoxo a întrebat:

Pe site Admitere Liceu 2013, sunt bune liceele? Poi pe fisa aceia care ti-o da la scoala, sa zicem liceul „Maria Teiuleanu„ pe foaia aia iti da decat 3 specializari, iar pe Admitere Liceu 2013 iti da vreo 8-9 specializari! Si daca bag un cod de la un liceu de la admitere liceu 2013 acel cod pe fisa de la scoala se repeta la alt liceu! Deci sa pun specializari care sunt pe admitere liceu?

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Salut,poate fi o greseala in ghidul, sau fisa pe care ai primit-o de la scoala
stai linistit o sa lamuriti acest lucu la scoala cand te duci sa-ti completezi, cu siguranta s-a mai sesizat cineva

| supremxxxoxo explică (pentru deeadeea111):

N-am inteles! Adica sa pun licee si codul dupa admitere sau numai dupa fisa! Fisa e la fel ca in tot judetul, nu are gereseli!

| deeadeea111 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Adica e fisa pe care trebuie sa completezi codurile?

| supremxxxoxo explică (pentru deeadeea111):

Da. Sunt la sfarsit codurile fiecarei specializari pe care o are in fisa! Insa eu am gasit pe admitre liceu un cod la un liceu, iar acel cod pe fisa nu e a liceului dupa admitere liceu 2013 e la alt liceu! Intelegi?