| I99 a întrebat:

Se poate sa îmi retrag dosarul de la facultate dacă m-am înmatriculat deja? Trebuie sa mai plătesc vreo taxa? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Se poate cand va fi perioada confirmarilor. In aceea perioada le vei confirma ca doresti retragerea. Vei primi 50 de lei inapoi. Nu trebuie sa mai dai nimic.

| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Da. Normal ca se poate retrage. Cand apar rezultatele inscrierii te duci la acea facultate la secretariat si retragi.

| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Aaa..am uitat, nu se plateste nimic