| Ipussieslove a întrebat:

Salut, stateam si ma-ntrebam ce se intampla oare daca la mail-ul ce contine proiectul de Data communications pe care i l-am trimis domnisoarei Catalina Mancas nu am primit inapoi mail confirmare?

Va rog frumos ajutati-ma! Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Tu chiar crezi ca te poate ajuta cineva la intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ce mail de confirmare sa primesti: Ca mailul a fost trimis? Asta iti zice imediat dupa ce a fost mailul trimis, undeva sus ca mesajul a fost trimis.Confirmare din partea cui, din partea destinatarului? Atunci poti lua legatura telefonic sau mai stiu eu cum cu donsoara.

| K0sti a răspuns:

Vine apocalipsa!