| fabian12345326 a întrebat:

Salut, stie cineva cum sta treaba cu absentele la liceul Ucecom din Bucuresti? Adica ce iti face daca ai absente, te poate exmatricula din clasa a-9-a? Poate chema protectia copilului si de astea? Am absente si zice ca ma exmatriculeaza, ca cheama protectia copilului. Am vreo 50 de absente. Daca am gresit categoria spuneti va rog ca sa stiu

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Adica ce iti face daca ai absente"

la fiecare 10 abs. nemotivate pierzi un punct la purtare și tot așa până la exmatriculare. Da' nu asta vrei!