| TheAnonimUser a întrebat:

Salut,stie cineva daca aceasta asociatie nu stiu sigur cum sa o cataloghez Edmundo pentru studii in strainatate este pe bune sau este o escrocherie? !

1 răspuns:
| Ionutz_Minga_1993 a răspuns:

Au fost si pe la mine in liceu si am primit o lista ampla de universitati din tarile selectate de mine.
Pe grupul lor de facebook poti gasi si eventuali colegi de camera pentru diverse tari.
Nu vad unde ar fi excrocheria, serviciul fiind gratuit. Nu am luat legatura cu niciun agent, dar poti incerca.