| GeorgeFX a întrebat:

Stie cineva daca se face scoala maine (marti 19.01. 2016) in Bucuresti?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se face.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Eu cred ca se face.Eu sunt din Vrancea, si fac, chiar daca zapada e uriasa...e de doua ori mai mare ca-n Bucuresti! Insa depinde si de cum e vremea acum in Bucuresti, daca e frumoasa, sigur mergeti.

| Selciuc_Omer_2000 a răspuns:

Eu stiu ca nu se face luni marti si miercuri.

| xXAlphaXx a răspuns (pentru Selciuc_Omer_2000):

Treci la scoala! Dar n-ai vrea toata saptamana sa aveti liber? Cum e putina zapada, cum incepeti sa va plangeti ca nu stiu ce, ca nu stiu cum! Cautati tot timpul motive ca sa va abateti de la invatatura!

| Flame_Vlad_1999 a răspuns:

Da se face poti gasi chestia asta pe digi24