| lordvoldemort55 a întrebat:

Stie civena de unde as putea sa cumpar cartea,, Culoarul mortii" de Stephen King? O gasesc, dar e in engleza. As fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta happy Nu trebuie sa fie neaparat noua, in cazul in care o gasiti pe site-uri de obiecte la mana a 2-a. Multumesc!
P.S.: Daca are cineva cartea si vrea sa o vanda, sa lase mesaj happy

5 răspunsuri:
| MuCelMic a răspuns:

A, stoc epuizat... ai si numarul lor, suna-i si poate ti-o pot comanda ca s-o poti cumpara! pe alt site nu o gasesc.

| MuCelMic a răspuns:

Aici spune ca nici macar furnizorii nu mai au cartea...
http://www.buybooks.ro/culoarulmortii/culoarulmortii.html