| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cumva de carti despre "Marketingul integrativ"? Doar Integrativ daca stiti, ca de Marketing am gasit multe dar fara referire la ce caut eu.

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Vezi Philip Kotler - Managementul Marketingului.

Marketingul e integrativ prin definitie. Majoritatea cartilor despre marketing trateaza marketingul integrativ, adica toate canalele de marketing.

| TotulSAUnik a răspuns (pentru gratargratar):

Multumesc, am ca tema de licenta 'Marketingul Integrativ in cadrul organizatiei" si nu gaseam nimic depre M Integrativ

1 răspuns: