| brigh7ness a întrebat:

Subiectele de bac la chimie organica sunt aceleasi indiferent de profil? (bio-chimie ori mate-info)

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu sunt chiar identice. Majoritatea subiectelor sunt comune(din cadrul unei variante), dar unul diferă, nivelul lui de dificultate fiind puțin mai mare la științe ale naturii.
Uită-te pe o singură variantă de bacalaureat și vei vedea care sunt comune și care diferă, pentru că toate variantele sunt concepute după același model.

| BackAgain a răspuns:

La mate-info se face chimie C1 sau C2? Din cate stiu, la bio-chimie se face C1, dar la mate-info nu sunt sigura. Daca e acelasi C ar trebui sa fie la fel.