| Cristi321 a întrebat:

Salut sunt clasa a 10-a mate-info. Si ma gandesc ca din semestrul 2 sa merg la bio-chimie. E transfer in acelasi liceu, in clasa aceea sunt 26 de elevi +ca media de pe clasa a 9-a mi-a fost 9, 41. Mi-am depus cererea dar ce am uitat sa intreb e un singur lucru. Eu m-am transferat de pe a 9-a pe a 10-a la mate-info de la filologie. Intrebarea mea este ma mai pot transfera? Daca m-am transferat in vara. Dau funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, te mai poţi transfera - evident, dacă îndeplineşti condiţiile şi ţi se aprobă transferul - NU este stabilit un nr maxim de transferuri happy

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te vei putea transfera daca ti se aproba transferul si reusesti la eventualele examene de diferente.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că mai poți să te transferi.