| AA463 a întrebat:

Sunt clasa a 11 a si vreau sa dau bacul la fizica. Ma poate ajuta cineva cu formulele si teoria?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In acest caz, vorbeste cu parintii tai si cu dirigintele clasei sa se organizeze asemenea pregatire.
Mai ai la dispozitie si manualele, care sunt suficiente pentru a lua examenul (trebuie sa faci TOATE problemele din el si sa intelegi bine lectiile).
.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, proful vostru.
Discutati si cereti sa va organizeze ore de pregatire.
La fel procedati si la celalalte materii de bac.

| AA463 explică (pentru Bula):

Sunt la profil resurse naturale si protectia mediului si fac fizica doar a9 a si a 10 a.

| Bula a răspuns (pentru AA463):

In acest caz, vorbeste cu parintii tai si cu dirigintele clasei sa se organizeze asemenea pregatire.
Mai ai la dispozitie si manualele, care sunt suficiente pentru a lua examenul (trebuie sa faci TOATE problemele din el si sa intelegi bine lectiile).
.