| SoftwareEngineering a întrebat:

Salut! Sunt destule sanse sa intru la ASE la informatica-economica insa nu la buget ci la taxa. Credeti ca daca as avea media de admitere in jur de 8, 82-8,90 as putea fi primit la camin?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La buget se intra numai cu medii peste 9 sau 9.50.
in ce priveste statul la camin nu-ti trebuie medie mare, ca te poti caza in functie de numărul de locuri disponibile, platind bineinteles.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Intre noi fie vorba (că tot nu ne vede nimeni) : ce relevanță are dacă noi credem sau sau dacă tu prinzi sau nu loc la vreun cămin?