| Cristianj172 a întrebat:

Salutari, tocmai ce am depus inscrierea la ASE pe urmatoarele optiuni:
1 - Cibernetică economică - Buget 9.33
2 - Informatică economică - Buget 9.24
3 - Cibernetică economică - Taxă 8.88
4 - Informatică economică - Taxă 8.78

Imi puteti spune va rog sanse ca media de admitere sa scada, ce probabilitate am sa intru cu media 8, 59? Si daca sansele sunt foarte reduse care ar fi alternativele mele spre acelasi tip de profil. (Facultatile pot fi din: Bucuresti, Brasov, Iasi).

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sa inteleg ca iti putem spune ca sansele sa intri la ASE sunt de 100%, astfel ca tu, naiv ce esti, ne vei crede pe cuvant si nu te vei mai inscrie la alte facultati, ceea ce inseamna ca s-ar putea intampla sa ramai un an acasa. Ce malefici am putea fi.

Răspuns utilizator avertizat