| NumePublicAnonim a întrebat:

sunt foarte ingrijorata de notele pe care le am la scoala, si vroiam sa va intreb daca stiti la ce liceu din Bucuresti pot intra cu media mai mica de 7

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer cu media mai mica de 7 nu o sa prinzi nici un liceu bun! de obicei limita la un liceu bun este de 7, 50! asta e! :. acum o sa ajungi probabil la un liceu de rromi, cocalari si drogati!

| schlau a răspuns:

Sincer, ai sanse la ce profil vrei:mate-info, stiinte ale naturii, filologie.Intra aicihttp://www.admitereliceu.ro/.

Daca dai la stiinte nu o sa ai parte de rromi la liceu(nu au voie la profilul asta). Funda?

| anyska a răspuns:

Sunt sunt! mi se pare ca la liceele crestine gen Emanuel sau Logos se poate intra!

| Geronimo9234341 a răspuns:

Cu zice APACHE o sa ajungi printre cocalari.rromi si drogati.incearca sa iti scoti media.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cel agricol cred