| piticutaa a întrebat:

Vroiam sa va intreb.
Daca eu am media 6, 66 si mi-am pus un liceu cu media 7, 69. credeti ca am sanse de a intra in liceul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Ai sanse daca nu se inscriu la acel liceu multi copii cu media mai mare ca a ta, inscrieriile se fac in ordine descrescatoare de la mare la mic.

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Satana e in notele tale!

| Iubibilăă a răspuns (pentru monstrulet):

Da chiar ca esti monstrulet

| monstrulet a răspuns (pentru Iubibilăă):

laughing tongue
Si ca sa raspund si la intrebare... ai sanse mici sa intri la liceul respectiv(dar exista si minuni)

| arrondelissant a răspuns:

Sanse sunt. Acum depinde cat de multi vor opta pentru acel liceu!