| sny09 a întrebat:

sunt in clasa a 11-a, am fost exmatriculat pentru ca am acumulat 480 de absenet pe al 2-lea semestru! ma pot reinscrie la liceu din nou? sau trebuie sa ma inscriu la seral, privat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te vei putea reinscrie la zi numai daca n-ai depasit 18 ani. Daca ai depasit 18 ani te poti inscrie numai la seral sau cu frecventa redusa. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| adrian873 a răspuns:

Cum dracu la 480 de abs, pe mine m-au dat afara la 200 straight face

| VladBd a răspuns:

Te poti inscrie din nou desigur numai ca trebuie sa te duci cu parintii sa le explice la profesori de ce ai lipsit si etc... iar asta depinde si de Liceu

Întrebări recente