| Rbt_Robby_1999 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 8-a si nu m-am decis inca, la ce liceu vreau sa dau... M-am informat putin de pe net, si mi s-a parut interesant liceul de economie - profil turism si alimentatie! Va rog sa imi spuneti pe ce materii se axeaza acest profil, cu ce medie se intra si cateva pareri in legarura cu acest liceu.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| djrex122 a răspuns:

Frate, ți-se par ție interesante dar tu la ce te pricepi și îți place sau te laudă alți că te pricepi și îți place?

La aia dăi, ori ce meserie e banoasă dacă știi să o practici!

Mai bine faci ce îți place!
Nu te uita la ce zic alți!